Strona www dla prawników, adwokatów, radców, notariuszy

Strony internetowe WordPress

WordPress

Wykonujemy strony internetowe zarządzane przez CMS WordPress.

Responsive web design

Wykonujemy responsywne strony internetowe. 

Video instrukcja

Każdy klient otrzymuje video instrukcje obsługi strony.

Hosting & domena

Umieszczamy stronę na hostingu klienta oraz konfigurujemy domeny.

Optymalizacja SEO

Wstępne przygotowanie strony pod pozycjonowanie w Google.

Instalacja SSL

Instalujemy certyfikat SSL na hostingu Klienta.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne dla każdego klienta.

Statystyki

Konfigurujemy statystyki Google Analytics oraz Google Tag Manager. 

Strona internetowa

już od

0 PLN

Realizacje

Strona internetowa dla prawników, adwokatów, radców, notariuszy

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych dla sektora prawnego. (m.in. prawnicy, adwokaci, radcy, notariusze). Nasza grupa specjalistów doskonale rozumie potrzeby naszych klientów, co pozwala optymalnie zaprojektować internetowy wizerunek i zastosować odpowiednie środki przekazu.

Strona www dla sektora prawnego

Jesteś radcą prawnym, notariuszem lub też adwokatem, syndykiem czy komornikiem? Jeśli prowadzisz działalność w branży prawnej warto poinformować o  tym również w internecie. To właśnie tutaj, w sieci wielu klientów poszukuje pomocy jak i porad specjalistów.  W dzisiejszych czasach internet to największa baza potencjalnych klientów.Profesjonalna strona dla prawnika czy radcy prawnego stanie się Twoją prywatną wizytówką i miejscem, gdzie poinformujesz potencjalnych klientów o twojej działalności, swoim doświadczeniu oraz swoich zaletach. Przejrzystość wizualna oraz to jak klient może łatwo uzyskać informację o ofercie przygotowanej przez kancelarię adwokacką, radcowską czy komorniczą. 


 Pamiętaj również, że: Z uwagi na specyfikację branży prawniczej jak  i obowiązujące przepisy związane z etyką zawodową, strony www kancelarii nie mogą mieć charakteru reklamowego, a jedynie informacyjny. Siła przekazu tkwi przede wszystkim w layoucie graficznym, funkcjonalności oraz rzetelności wykonania. Bądź właścicielem strony na którą klienci będą chcieli wejść i dowiedzieć się więcej o Tobie jak i o prowadzonym przez Ciebie biznesie i twoich usługach jakie możesz zaoferować swoim przyszłym klientom. Ważne jest wyraziste menu.Strony internetowe dla prawników czy radców powinny zawierać np. formularz kontaktowy, za pomocą którego klient może przesłać prośbę o poradę prawną.

Rozpoczynamy współpracę?

Masz jakieś pytanie dotyczące Strony WWW? Nasza konsultant wszystko Ci wyjaśnij nie czekaj napisz do nas 🙂

Shopping Basket