Strona www dla przedszkola lub żłobka

Strony internetowe WordPress

WordPress

Wykonujemy strony internetowe zarządzane przez CMS WordPress.

Responsive web design

Wykonujemy responsywne strony internetowe. 

Video instrukcja

Każdy klient otrzymuje video instrukcje obsługi strony.

Hosting & domena

Umieszczamy stronę na hostingu klienta oraz konfigurujemy domeny.

Optymalizacja SEO

Wstępne przygotowanie strony pod pozycjonowanie w Google.

Instalacja SSL

Instalujemy certyfikat SSL na hostingu Klienta.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne dla każdego klienta.

Statystyki

Konfigurujemy statystyki Google Analytics oraz Google Tag Manager. 

Strona internetowa

już od

0 PLN

Realizacje

Strona internetowa dla przedszkola lub żłobka

Strona internetowa dla przedszkola to świetne narzędzie do komunikacji z dziećmi oraz rodzicami, pomaga też w tworzeniu reputacji  i renomy. Stworzenie takiej witryny może stanowić wyzwanie- taka witryna powinna być przystępna nie tylko dla rodziców czy dzieci, ale również dla potencjalnych pracowników.

Strona www dla przedszkola, żłobka- jak stworzyć?

Jesteś właścicielem przedszkola lub żłobka? Jesteś pracownikiem publicznego przedszkola bądź żłobka? Planujesz założyć własne przedszkol? Jeśli masz taki plan pomożemy ci w realizacji. Stworzymy dla ciebie profesjonalną stronę internetową, abyś mógł poinformować o tym w internecie. Żyjemy w czasach kiedy to właśnie w internecie ludzi poszukują różnych informacji lub pomocy specjalistów z różnych branż. Internet to największa baza potencjalnych klientów. Posiadanie przez Ciebie profesjonalnej strony internetowej pozwoli ci zareklamować swoje usługi również w świecie wirtualnym. Ta strona nie tylko będzie twoją wizytówką, ale również będzie miejscem w którym twoi przyszli klienci będą mogli dowiedzieć się jakie usługi możesz im zaoferować. Strona pozwoli ci na dotarcie do szerszego grona odbiorców i da szansę na pozyskiwanie nowych klientów. Dzięki niej zyskasz wiele nowych możliwości dla firmy o których wcześniej nawet nie myślałeś albo o których nie miałeś pojęcia. Pamiętaj, że każdy z nas chce być klientem wiarygodnej firmy, której w pełni możesz zaufać. Zaufanie dzisiaj jest bezwzględną podstawą bez której nie można się obejść.

Musisz zdawać sobie sprawę z jeszcze jednej bardzo istotnej rzeczy, a mianowicie z tego, że: Z uwagi na charakter i specyfikację swojej firmy strona internetowa, którą to będziesz posiadał powinna zachęcać odbiorców do tego, aby ją odwiedzili i zapoznali się z przedstawioną przez Ciebie ofertą swoich usług. Musisz zdawać sobie sprawę również z tego, że potencjał oraz siła przebicia twojej strony będą zależały w dużej mierze od jej estetyczności, wiarygodności, rzetelności wykonania oraz od jej bogatej szaty graficznej.

Rozpoczynamy współpracę?

Masz jakieś pytanie dotyczące Strony WWW? Nasza konsultant wszystko Ci wyjaśnij nie czekaj napisz do nas 🙂

Shopping Basket